NETWINGS SOLUTIONS - dejte křídla svému podnikání


Časté dotazy našich klientů

 

Co ode mne budete pro vytvoření e-shopu či internetové stránky potřebovat?
> Především konkretizovat Vaši představu, obchodní záměr a věci související s prodejem. Pokud již máte grafiku hotovou, tak potom především logo, a to nejlépe ve formátu .eps nebo .ai či jiném vektorovém formátu. Logo Vám můžeme vytvořit i my. Logo je velmi důležité, protože se podle něj odvíjí celý grafický design e-shopu, který jsme samozřejmě také schopni dodat na míru. Zbytek jsou jen drobnosti – adresa do kontaktu, fakturační údaje atd.

 

Pokud se teď rozhodnu, že od Vás chci e-shop, za jak dlouho ho mohu mít v provozu?
> Neděláme e-shop za 5 minut, protože za 5 minut ho nedokážeme přizpůsobit Vašemu podnikání, stylu a výrobkům, stejně tak jako Vaše prodejna (kamenný obchod) nebyl zrealizován za 5 minut. Pokud konkretizujete objednávku, pak Vám do 5 dnů od podpisu zpracujeme grafický návrh Vašeho e-shopu. Bude-li se Vám líbit, do dalších 5 dnů ho budete mít hotový. Běžně tedy celý proces trvá 8–10 dní. 
 

Mám si doménu (webovou adresu) koupit sám, nebo mi ji koupíte vy?
> Můžete si ji koupit sám, ale jednoduší je si ji objednat u nás – cena je stejná, ale vyřízení je rychlejší a nemáte s tím žádné starosti. Propojení domény a eshopu je potom mnohem jednoduší a vše probíhá bez Vaší asistence.

 

Mám již webové stránky s prezentací firmy, o které nechci přijít, a rád bych k nim nějakým způsobem připojil e-shop. Jde to?
> Ano, je to poměrně běžný případ. E-shop vytvoříme na samostatné doméně (internetové adrese) a na Vaše webové stránky přidáme odkaz nebo banner odkazující na nový e-shop. E-shop navíc můžeme bezplatně přizpůsobit grafice Vašich stávajících webových stránek. Chtěl bych si u Vás zakoupit e-shop, ale předpokládám, že bych si nechal v blízké budoucnosti vytvořit také webovou prezentaci. Lze pak jednotlivé weby nějak propojit?
> Ano, na webové stránky u nás navíc následně získáte slevu. Díval jsem se na internetu na více firem, které tvoří e-shopy, a je mezi nimi velký cenový rozdíl. Mezi funkcemi potom tolik rozdílů nevidím. 
> Ano, modelů e-shopů je opravdu mnoho. Nabízí se přirovnání ke koupi mobilního telefonu. Na trhu telefon koupíte za dva tisíce – je to mobilní telefon, tak jak byl Váš požadavek. Nicméně po čase zjistíte, že by se Vám hodily jiné funkce, že telefon málo vydrží, že není možný servis, jelikož výroba již skončila, že není možná výměna krytů, nemá WIFI a jiné další moderní funkce, které přináší doba. Takže si raději koupíte dražší model od osvědčené značky, která ví, co takový telefon má obnášet, jaké funkce jsou moderní, přináší nové technologie, moderní design, materiály a jiné drobnosti, které odlišují tuctový telefon od opravdu mobilního zařízení. U e-shopů se pak taková „nekvalita“ projevuje například tím, že vyřízení objednávky vyžaduje přepsat všechny údaje do faktury, vytvořit fakturu, napsat zákazníkovi e-mail, že je objednávka vyřízena, vystavovat výdajové listy, manuálně stahovat produkty z nabídky, každý produkt importovat pomocí XLS, editaci textů může provést jen programátor a jiné drobné přitom zásadní věci... Naše e-shopy již od nejnižší verze obsahují automatický fakturační systém – objednávku vyřídíte za několik vteřin, texty jsou plně editovatelné z Vaší strany, standardně je dodáván i skladový systém, upozorňování na novinky, naskladnění a mnoho dalších funkcí, které dělají z obyčejného prodejního zařízení opravdový eshop.

 

Proč vybrat právě Vás?

> Při koupi e-shopu si dejte pozor na paušální poplatky a cenu za webhosting. Často koupíte e-shop třeba za 5 000 Kč, ale jste nuceni po celou dobu užívání e-shopu platit každý měsíc 500–1 500 Kč... U nás sice e-shop stojí kolem 20 000 Kč, ale tato částka je konečná, pouze za webhosting platíte měsíčně částku v řádu stovek korun. E-shop můžete případně i splácet. Další variantou jsou drahé e-shopy prodávané za částky kolem 40–80 000 Kč. Jsou to velmi kvalitní e-shopy, nicméně my jsme schopni, díky své specializaci, poskytnout minimálně stejně kvalitní řešení za částky nižší.

Další důležitou věcí je schopnost e-shopu přivést zákazníka. E-shopy, které vypadají odpudivě a nejsou správně marketingově řešené, jsou k ničemu. Naše e-shopy vymýšlí zkušení obchodníci a navrhují je profesionální grafici, proto si buďte jistí, že budou plnit to, co plnit mají – budou prodávat. Naše e-shopy navíc sledují důležité zákaznické statistiky, obsahují redakční systém a naučí se je ovládat i malé dítě. Již e-shop mám, chci jen změnit jeho design – jde to?
> Samozřejmě to jde, ale v drtivé většině případů bývá levnější a efektivnější řešení koupit e-shop nový. Nechte si od nás navrhnout individuální řešení. Chci mít jistotu, že tu Vaše firma bude třeba i za rok za dva – nechci se dočkat situace, že za rok budu něco potřebovat a nebude nikdo, koho bych mohl kontaktovat. Jak si mohu být jistý, že jste stabilní a silná společnost?
> Za několik let působení společnosti NETWINGS SOLUTIONS, s.r.o.  v ČR platí za jednu z nejrychleji se rozrůstajících společností zabývajících se internetem, tvorbou eshopů a webů. Díky velkým zpětným investicím do vývoje aplikací, pečlivému sledování vývoje trhu a hlavně díky absenci jakýchkoliv úvěrů, hypoték nebo jiných závazků je její hospodaření velmi zdravé a vytváří vynikající perspektivu do dalších let. Neustále zvyšujeme svůj "standard" a klient tak získává velmi účinné prodejní i marketingové nástroje splňující maximální potřeby.Chtěl bych s e-shopem používat i e-mailové adresy s doménou (jménem) e-shopu. Je to možné? A kolik to stojí?
> Ano, e-mailové schránky se jménem Vašeho e-shopu zakládáme zcela automaticky a bezplatně. Navíc jich můžete mít, kolik chcete. 

 

Spokojeni zakaznici
Pneu-Dum
administrace, import produktů, hosting
Spokojeni zakaznici
Aneurysmorr haphy
tvorba internetových stránek, webdesign
Spokojeni zakaznici
Bohemia Agency
návrh designu 2 - detail