NETWINGS SOLUTIONS - dejte křídla svému podnikání


Úvod » Registrace do katalogů

Registrace do katalogů

Provádíme profesionální, ruční registrace odkazů do tuzemských i zahraničních katalogů www stránek.
Vaši stránku tak ve vyhledavačích najde více návštěvníků, což přinese větší odbyt pro zboží nebo služby, které nabízíte.
Získání co největšího počtu kvalitních zpětných odkazů je jedna z součástí SEO, která zajistí, že odkaz na Vaši stránku se bude nalézat na vyšších pozicích v Seznamu, Google a dalších významných vyhledávačích.

Navíc jako dárek vložíme URL Vaší stránky do 140 českých a zahraničních vyhledávačů.

Dejte si pozor na nabídky různých podvodníků, kteří mohou vyžít Vaší neznalosti a vkládají url do vyhledávačů za peníze s tím, že to zaměňují za registraci do katalogů.
 

Upozornění

Pozor na velmi levné registrace, které se na internetu nabízí.
Jsou totiž prováděny pouze do takových katalogů, kam se dá snadno a rychle registrovat pomocí nějakého programu.
Jenže do firemních katalogů se musí vkládat údaje ručně, protože jsou vyžadovány různé doplňující informace, které automatizované programy již neumí a tak se tím levní registrátoři nezdržují.
Také buďte opatrní, pokud levný registrátor akceptuje Váš text odkazu hned bez dodatečných úprav. Buď je mu jedno jak text vypadá anebo jste se přesně trefili.
Ruční registrace je velmi pracná a pomalá a proto stojí docela dost peněz. Má-li přivést Vaší stránku na horní místa vyhledáváčů, musí být kvalitně a pečlivě provedena a to nejde nijak ošidit.

 

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Zhotovitel prohlašuje, že veškeré osobní údaje objednavatele (např. jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon) jsou zhotovitelem považovány za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití nebo nahodilému přístupu.
Osobní údaje objednavatele budou použity k uskutečnění plnění smlouvy se zhotovitelem a nebudou jinak zveřejňovány, poskytnuty třetí osobě apod. a to s výjimkou situace související se zápisem do katalogů (sdělení jména, e-mailu, adresy podnikání a dalších firemních údajů, podle požadavků jednotlivých katalogů).
Objednavatel bere na vědomí, že okamžikem odeslání vyplnění 'Objednávky registrace' se stává registrovaným zákazníkem zhotovitele a prohlašuje, že veškeré své osobní údaje poskytl zhotoviteli dobrovolně a pravdivě a že se seznámil s Obchodními podmínkami zhotovitele.

Spokojeni zakaznici
KoupimKytku
redesign logotypu, webdesing, corporate identity
Spokojeni zakaznici
Sperky4you
logo, design, administrační rozhranní, webhosting
Spokojeni zakaznici
F4
webdesign, administrační rozhranní, webhosting, systém přihlášek