NETWINGS SOLUTIONS - dejte křídla svému podnikání


O společnosti NETWINGS SOLUTIONS ® s.r.o.

Za nás mluví výsledky - jsme již 7 let s Vámi

Jsme dynamická společnost zabývající se tvorbou internetových aplikací jako je TVORBA WEB STRÁNEK, tvorba E-SHOPŮ DO OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ, rezervačních systémů, internetových obchodů na míru, objednávkových systémů, ERP systému apod.

Dále poskytujeme INTERNETOVÝ MARKETING, který se stává stále populárnějším. Zároveň umíme také VÝKONNOSTNÍ MARKETING.

Svým klientům nabízíme komplexní IT služby na míru - vše pod jednou střechou od loga až po tvorbu mobilní aplikace.

Dále poskytujeme WEBHOSTING, SERVERHOUSING.

Pro náročnější zákazníky je tu SEO OPTIMALIZACE, která právě jejich WEBOVÉ STRÁNKY dostane na první příčky v internetových vyhledávačích, jako první v ČR jsme začali nabízet i GARANTOVANÉ SEO, které ocení klienti, kteří chtějí ten správný výkon pro svůj web či  e-shop.

Velký důraz klademe na grafické zpracování neboli WEBDESIGN a také tvorbu LOGOTYPŮ.

A nazávěr, když už máte web či e-shop hotov Vám také navrhneme plakáty, vizitky, billboard, bannery, roll-up či polep firemních vozů a další marketingové služby, kterým získáte jednotý CORPORATE IDENTITY - tj. jednotkou vizuální komunikaci vůči klientovi.

Jako naprostý standard považujeme rychlý webhosting, kvalitní antispamovou ochranu a především konzultace od profesionálů, kteří s provozováním e-shopů a především jejich tvorbou mají dlouholeté zkušenosti z praxe nikoliv teorie z jednoho školení.

Kvalitní produkt za rozumnou cenu a spokojenost zákazníka je u nás vždy na prvním místě.

 

Garantujeme:

 • profesionální jednání
 • kreativní přístup s důrazem na individualizaci klienta
 • tvorbu webu či e-shopu na míru a především do osobního vlastnictví
 • konzultace projektu s max 2 osobami za naši společnost
 • dokončení projektu ke spokojenosti klienta
 • možnost konzultací s člověkem, který má praxi 13 let v provozování a tvorbě e-shopů
 • kvalitní a především rychlý a bezproblémový webhosting/serverhousing
 • reference, které opravdu kvalitu našich potvrdí
 • budeme Vašim spolehlivým partnerem
 • kdo má služby od nás téměř nikdy neodchází

 

Portfolio našich služeb:

 • webdesign
 • e-shop (internetové obchody)
 • e-shopdesign
 • logotyp (logodesign)
 • SEO analýza
 • SEO optimalizace (optimalizace pro vyhledavače)
 • Garantované SEO
 • webhosting / serverhousing / virtual hosting
 • online marketing
 • propagační materiály / tiskoviny / bannery / plachty/ polepy aut
 • správa počítačových sítí, serverů a tiskáren
 • e-shop / web na míru
 • vývoj informačních systémů na míru (CMS/IS/ERP)
 • corporate identity (CI)
 • fotografické služby
 • virtuální prohlídky
 • výkonnostní marketing
 • konzultace pro zlepšení výkonu e-shopů
 • outsourcing veškerých poskytovaných služeb

 

Historie společnosti

2007
Společnost byla založena 1.6.2007 v České Lípě, odkud začal její prudký rozvoj do ostatních částí České republiky. V počátcích se společnost zaměřovala na klienty v Praze, Liberci, Mladé Boleslavi a  jejich blízkému okolí. S působností ostatních jednatelů v Brně začala druhá etapa růstu na poli jižní Moravy.

2008
Začali práce na vlastní serverové základně, vlastní vnitřní informační systémy řízení práce a projektů. Vybudován komplexní systém pro docházku a vedení projektů a dokumentace.

2009
V Brně jsme získali velkou klientovou základu a dokázali nabídnout co nejkvalitnější služby za opravdu příznivou cenu a termín.
V roce 2009 ze společnosti odstoupili její zakladatelé a převzal ji jediný vlastník. Došlo k velké revitalizaci celé společnosti, personálním změnám, ke změně sídla a jiných dílčích změn. Společnost změnila sídlo z České Lípy do Brna.

Změněna byla také hlavní serverová základna, která byla přesunuta z České Lípy do hlavní serverovny v Brně. Získali jsme tím větší a kvalitnější konektivitu a především vyšší garance dostupnosti a servisu.

Ve stejném roce tj. roce 2009 společnost získala několik ochranných známek a překročila hranici 100 spokojených klientů.
Také jsme překročili hranice České republiky a otevřeli hlavní pobočku pro Slovenskou republiku a to  v Žilině, následovalo i hlavní město Bratislava.

2010
V první polovině roku 2010 pokračuje kontinuální růst společnosti a to nejen v počtu spokojených klientů, kdy byla překročena hranice 150 klientů, tak i počet zaměstnanců překročil hranici 20 zaměstnanců v našem týmu. Zrealizovali jsme doposud více jak 50 e-shopů, které fungují do dnes. Došlo také k přestěhování společnosti na reprezentativnější, prostonější a zároveň nynější sídlo společnosti a to na ulici Horova 1671/18, Brno.

Druhá polovina roku byla především ve znamení vývoje informačních systémů (IS) na mírů klinteům. Rozšířili jsme serverovou základnu o další 3 servery. Na poli webdesignu a tvorby e-shopů jsme získali několik významných klinetů jak v ČR tak i SR a také několik ocenění. Připravujeme již 5tou (Wing NO. 5) verzi administračního prostředí pro internetové obchody. Připravujeme se především na Vánoční sezónu e-shopů a s tím rostoucí enormní návštěvnost. Vznikl separátní server pro antispamovou ochranu, který nabízí maximální ochranu e-mailové pošty.

2011
Do roku 2011 přicházíme s vizí více se prezentovat na českém a slovenském trhu, který je pro nás domovský. Hned v únoru 2011 byly zakoupeny další servery pro upgrade serverové základny a především pro geografickou zálohu mimo domovskou serverovnu. Byla zřízena záložní (redundantní) pateřní linka přístupu do internetu. Od té doby nebyl zaznamenán delší výpadek jak 15 minut. Zároveň máme také zajištěnu záložní dodávku elektrické energie, kterou jsme schopni v případě potřeby užít.

S postupným nárůstem počtu serveru na aktuální počet 22 fyzických strojů (březen 2011) a již jsme také schopni některé méně využité stroje pronajímat, což se nám díky velmi nízké ceně velmi daří. Klienti tak mohou ocenit specifické nastavení pro své služby bez omezení, velký prostor pro svůj růst a stabilutu vlastního serveru (železa).

Konec roku 2011 nás provázel zvýšením kvalifikace našich zaměstnanců - různá školení a vzdělávací programy, založení vlastní vnitropodnikové knihovničky a nábor nových talentovaných programátorů. Ve svém týmu máme své 3 interní grafiky, čímž se nemůže pochlubit kdejaká i větší společnost.

S vysokou popularitou se setkáváme si pronájmem dedikovaných serverů a umístňováním rackových serverů v našem datacentru, což nás nesmírně těší.

Jsme rádi, že celý rok jsme mohli v naší "dílně" přivítat více jak 100 nových klientů. Kupodivu žádný z e-shopů jsme za tento rok neuzavřeli, což je důkazem, že námi vytvořené projekty fungují a dokonce se často stávají i obchodním zbožím pro prodej.

 

2012

Rok 2012 byl ve znamení profesionalizace společnosti a zároveň ve stabilizaci zaměstnanecké základny. Od 2Q/2012 byl zaměstnán project manager na full time, náhledně hned i PHP programátor.

Po technologické stránce byly zakoupeny - separátní mailový server s kapacitou 6TB (umístnění na páteřní lince).
Dále byla instalována záložní (redundantní) klimatizace.

Společnost do svého portfolia zahrnula i tvorbu mobilních aplikací na míru s prioritou platformy Android.

Ke konci jsme náš tým rozšířili i o dalšího account managera. Celkový počet spolupracujících lidí je 18.

Významné projekty: Edward21.cz; Allrisk.cz; ChairmanStyle.cz; Becker-Reality.cz

 

 

2013

Začátkem roku byla proveden klíčový upgrade centrálního databázového serveru na výkon 16 jader, 48 GB RAM - tento výkon se projevuje pozitivně v rychlosti především u větších projektů a především e-shopů.
Zároveň byla proveden upgrade připojení do páteřní sítě GTS novera, proveden i test záložního (redundantního napojení) - máme již zasíťování serverovny jak okruhem přes Ostravu, tak i Prahu.

V první polovině roku jsme připravili význámný konkureční projekt Podlachuti.cz pro slovesnký trh a to Ochutnaj.sk, věříme, že projekt si proti konkurenci pana Čupra bude stát velmi obstojně.

Významným bodem tohoto roku byl článek v prestižním časopisu Forbes, který byl o aplikaci PhoneX - šifrované volání a SMS s jednatelem naší společnosti Petrem Benešem.

V létě se nám podařila montáž hlavní klimatizační jednotlky s výkonem 5,3kW která bohatě uchladí stávající servery v datacentru.

Během roku jsme pro naše klienty postavili několik fyzických serverů, případně rozšířili několik stávajících serverů v naší serverovně.

Závěr roku jsme zakončili velkým Vánočním večírkem s degustací tatranských čajů a pokerovým turnajem.

Významné projekty: Top1Taxi.cz; Pneu-Dum.cz ; Top1Drive.cz; Ochutnaj.sk; Podlachuti.sk; Pneu-Dom.sk; PhoneX;


Vize pro rok 2014:

Pracujeme na vytvoření kanceláře v Praze, která je pro nás strategická, případně také kanceláře v Ostravě.

Připravujeme spolupráci na bázi outsoursingu - chceme dodávat řešení pro malá grafická studia či marketingové agentury.

Rádi bychom zvýšili působnost na zahraničních trzích.

 


Věřím, že i Vás uvidíme v řádách našich spokojených klientů a vězte, že u nás platí:
"Vaše stránky žijí s Vámi..."

 jménem společnosti NETWINGS SOLUTIONS ® s.r.o.

Petr Beneš

Spokojeni zakaznici
Acontax
redesign webu, grafický design na míru, coding, CMS
Spokojeni zakaznici
Amorův Sen
logo, shopdesign, administrační rozhanní, webhosting
Spokojeni zakaznici
Oknoservis
redesign internetových stránek